مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه ۲۵

مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25 مجموعه تصاویر امیر زبده مجموعه 25

 

مد و لباس

مقوله مد و لباس در صنعت مد و فشن لاین های بسیاری دارد و یکی از لاینهای اساسی آن مد و لباس در سینما است.

مقوله ی طراحی لباس در ژانر های مختلف سینما نیازمند بررسی های مجزا و تخصصی در هر اثر سینمایی می باشد, چرا که طراحی های هر فیلم و یا سریال برحسب شخصیت پردازی کاراکترهای آن داستان و یا زمان قصه از دید راوی بوده و با تحلیل طراحی لباس در صنعت مد و فشن متفاوت خواهد بود.

اما اگر بخواهیم در نگاهی جامع به تحلیل پوشش بازیگران در فیلم و سریال بپردازیم بایستی به چند نکته توجه شود, اول اینکه در طراحی پوشش شخصیت های داستان بایستی براساس الگوهای رفتاری و منفی یا مثبت بودن کارکتر قصه انجام شود؛ و نکته بعدی در مورد زمان وقوع داستان می باشد که بایستی طراحی نسبت به سبک پوششی آن دوران ایجاد شود.

مسایل دیگری همچون دکوپاژ سکانس ها و تناسب آن با لباس های شخصیت های داستان از جمله نکاتی است که یک طراح لباس سینما باید به آن توجه کند. شکوفایی طراحی لباس و طراحی صحنه در صنعت سینمای غرب نشان داده است که محل عرضه یک اثر سینمایی و همچنین مدت زمان اثر (فیلم یا سریال) در طراحی نقش مهمی ایفا می کند.

 

کارشناسی مد و لباس توسط امیر زبده

پوشش و لباس هر شخص قبل از کلام او با ما سخن میگوید و این اصطلاح را چندین با تکرار کردم که با پوشش خود با مخاطب سلام کنید (امیر زبده)

امیر زبده

امیر زبده ملقب به پدر مدلینگ ایران نخستین و شناخته شده ترین سوپر مدل ایرانی است که با برند های شناخته شده ی بسیاری در ایران و دیگر کشورهای دنیا همکاری کرده است.

اولین کار مدلینگ وی در آلمان و برای کمپانی (Desch) بود وی داور مسابقات مستر و مسابقات مدلینگ ۲۰۱۲ و مرد سال ۲۰۱۱ ایران بود. وی اولین مدل ایرانی است که در جشن حافظ روی رد کارپت (Red Carpet) رفته است.

درباره امیر زبده

 

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

( الزامي )

( الزامي )